МОСКВА 2010

Розповідь про мою поїздку до Москви на  церемонію нагородження переможців Конкурсу Дизайна Рослинних Акваріумів Країн СНГ

Спочатку було вивчення розкладу руху поїздів , вивчення карти метро Москви та карти самої Москви і всіляких маршрутів по цікавим точкам;)
Через інтернет я домовився з Іларіоном Макаріхіним (Запоріжжя)та Олександром Гребенюком (Харків) про знімну квартиру в Москві не далеко від Дарвінівського Музею .Саме там планувалося проведення цієї події. Саме в музей приїхали шанувальники акваріумного дизайну  зі всього світу . Далі був поїзд - довгий переїзд на протязі 22 годин і ось вона Москва. Столиця самої великої  країни світу Росії. Надзвичайно красиве місто. Масштаби її вражають. Вулиці скрізь чисті та зелені. Домовилися ми з товаришами про зустріч на виході з станції метро Академічна. Майже одразу ми знайшли нашу заброньовану квартиру .Душ після довгої дороги , прасування одягу на вечір - часу залишалося менше години.Сам Дарвінівський Музей розташований був в 400 метрах від нас , та не дивлячись на сонячну погоду і невелику відстань ми попали під дощ - хороша прикмета напевне)))
Перед входом в Музей була ще одна зустріч з московськими друзями Андрієм Кривчиком , Дмитром Паршиним , Константином Кучеренком , Олександром Тарасенко , Романович Наталею. Далі ми усі разом пішли займати своє місце в актовому залі музею.
Вперше в житті я побачив Сергія Михайловича Кочетова - ще з дитинства мене надихали його
книги з кольоровими фотографіями екзотичних акваріумних риб.
З відомих мені гостей також були Нікас Сафронов - всесвітньо відомий художник, Тіна Канделакі - відома  ведуча , Наталя Житкова - акторка , Cliff Hui - акваріумний дизайнер з Hong Kong , Володимир Ужик та Оля Барановська - дизайнери з Харкова.
Почалося. Спочатку, як і на урочистій церемонії японського конкурсу , судді давали коментар першим 15 композиціям до бронзового призу. Далі були нагородження акваріумних робіт в
різних номінаціях . Там мій акваріум "Лісова тиша" виграв у номінації "Кришталевий акваріум"
кришталевий кубок від Українського національного акваріумного форуму. Вручив його мені Олександр
Бешлега.
І ось настав час для оголошення призерів конкурсу - ними стали 

4 місце Бронзовий приз - Дмитро Грішанов - Білорусь назва композиції "Alter Ego"

3 місце Срібний приз - Анатолій Чернишов - Росія назва композиції "Заповідна тропа"

2 місце Золотий приз - Олександр Гребенюк - Україна назва композиції " На світанку"

А далі для оголошення першого місця конкурсу - Gran Prize , на сцену вийшла Тіна Канделакі і 
після короткої промови оголосила переможця конкурсу дизайну рослинних акваріумів
країн СНГ 2010
- " Григорій Поліщук Україна з композицією "Лісова тиша" Gran Prize "(невеличкий опис в журналі "Акваріум" про урочисту церемонію в фотографіях 6.1 - 6.7 розділ преса )

далі я мало що пам'ятаю - такі моменти взагалі згадуються тільки з фотографій)) Потім фуршет - на ньому я трішки прийшов в себе - і продовжував святкувати . По всюди приємні офіціанти , шикарна жива інструментальна музика , смачні закуски та напої і скромний ,ввічливий , надзвичайно ерудований організатор усієї цієї краси Олександр Тарасенко - встигав знайомитися з гостями , проводити цікаві конкурси та, здається , приділив свою увагу кожному.
На другий день ми з Іларіоном трішки покатались по центральній частині Москви . Зовсім не така Червона площа як мені запам'яталася з дитинства. Завітали в гості в виставковий зал " Аква Лого" . А потім був дуже цікавий семінар Cliff Hui - акваріумного дизайнера , не одноразового призера японського конкурсу. Багато цікавих речей почерпнув з семінару.

Після семінару я з українськими колегами поспішили на вокзал а звідти до дому . 

Щасливі , веселі ...