ЯПОНІЯ 1 ДЕНЬ

У цій темі хочу трохи поділиться з Вами враженнями про свою поїздку до Японії і все, що з нею пов'язано з самого початку.
Сподіваюся сподобається.
Почалося все на урочистій церемонії нагородження учасників конкурсу рослинних акваріумів країн СНД. 
Напруга в мені спало вже на початку урочистої частини. Дружня обстановка повністю розвіяла в мені , 
залишки думок про упереджене ставлення організаторів конкурсу до конкурсантів з інших країн. 
Одним словом все було на висоті!!
Коли стали відомі результати оцінок суддів - спочатку не міг повірити, що я так близько стою до здійснення
однієї з заповітних моїх мрій - відвідати надзвичайно цікаву і красиву країну сонця , що сходить.

Влітку пан Тарасенко мені допоміг у відкритті японської візи. 
По трохи складався план нашого перебування в Японії.

Японія. День перший.
Дорога, особисто у мене, виявилася важкою - місто Івано-Франківськ - місто Київ - аеропорт Бориспіль
(зустрівся з Іларіоном Макаріхиним) - аеропорт. Шереметьєво (тут вже ми зустрілися з нашими друзями
Олександр Тарасенко, Павлом Каширін, Анатолієм Чернишовим і Даміром Яганші) - аеропорт Narita .- Токіо, готель Villa Fontaine- загалом 2.5 доби.
Більше ні слова про дорогу:)) відразу про аеропорт Narita , Tokyo. Краса Японії вже почала відчуватися прямо тут.Тут ми всі зустрілися з переможцем 10 го ювілейного конкурсу IAPLC 2010 Павлом Баутіним - так що  фото роботи "Аромат Лісу" - Гран Прі - ми бачили, ще до церемонії))Відразу скажу був приємно здивований, адже краєвид який я побачив був мені дуже відомий, рідний - один в один з моїми карпатськими лісами. У виконанні Павла він був особливо вдалим - все-таки місце проживання дизайнера має великий вплив на характер його творчості.
Далі ми попрямували знайомитися з нашим першим місцем ночівлі - Готель Villa Fontaine , сама назва чого варта. І розташований в центрі Токіо.

Архітектура цієї країни мене дивувала своєю простотою, відчуттям стилю і акуратністю, - такої гармонії з природою я ще ніде не зустрічав.

Потім були пошуки місця вечері  та прогулянка по новому місту.Вечірній Токіо мене відразу шокував - я його бачив тільки в 2D 720x480 а тутА ТУТ 3D iMAX Full HD і відчуття повної присутності на всі 1000% - все, все динамічне, яскраве, легке для сприйняття, незважаючи на повну відсутність розуміння будь-якого ієрогліфа - зізнаюся шок у мене, на момент написання вражень про поїздку, залишився - я навіть і не впевнений, що хочу вийти з цього стану ....
... Таки не хочу)

Описати красу цього нічного міста словами не можливо - та й фотографії зроблені мною тільки трошки передадуть відчуття, і все ж ...