ПОСЛУГИ

ДИЗАЙН

Ескіз підводної композиції . Як і кожна справа , запуск акваріума складається з багатьох кроків . Один з перших це планування майбутньої композиції. Щоб побачити яким буде підводний пейзаж в акваріумі ,  попередній вигляд водойми просто необхідний. Правильно спланований дизайн допоможе позбутися багатьох помилок у подальшому догляді за акваріумом.

ДЕКОРАТИВНИЙ МАТЕРІАЛ

Досить часто  , однією з причин по якій  починають встановлювати в себе акваріум  , це випадково побачені фотографії робіт професійних дизайнерів . В одних роботах зачаровуєшся  різноманітною рослинністю . В інших запам'ятовується зграйка риб ,  але є і такі , що вражають своєї динамікою через вдало підібраний hardscape (декоративний матеріал) . Та відшукати його зовсім не просто . Знаючи як важливо мати красивий та якісний декоративний матеріал ми пропонуємо послугу по індивідуальній підготовці набору каміння та коріння дерев .

ВСТАНОВЛЕННЯ АКВАРІУМА

Після обговорення та узгодження усіх деталей по комплектації майбутнього проекту акваріумної системи  ми переходимо до безпосереднього встановлення  акваріума , допоміжного обладнання та аксесуарів . Встановлення акваріума найскладніший процес . Від того на скільки злагоджено було проведено запуск системи , буде залежати стабільність її подальшої життєдіяльності. 

ОБСЛУГОВУВАННЯ

Насолоджуватись в повній мірі красотою підводного саду можливо тільки за умови його систематичного комплексного обслуговування спеціалістами.  Це дозволить уникнути багатьох непередбачуваних проблем  .  Ми знаємо як позбавити вас турбот по догляду за акваріумом  так , щоб  він  , на протязі довготривалого часу ,  радував вас та ваших друзів своєю гармонічною красою  та відчуттям природності .

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

інформація про вартість послуг по встановленню та обслуговуванню акваріумів студії акваріумного дизайну AQUAREAL