СТУДІЯ AQUAREAL

Студія акваріумного дизайну AQUAREAL була заснована в 2009 році . Мета висвітлювати та поширювати новий  вид  мистецтва  aquascape (водний пейзаж)  в  Україні , зокрема  в рідному місті  Івано-Франківськ .

Наша команда - це маленький сімейний колектив . Кожен з нас  вкладає душу в новий проект і щоразу ми з новими ідеями підходимо до вирішення завдання . Разом ми досягаємо бажаного результату.- " Мене звати Григорій Поліщук. Я професійний дизайнер акваріумних систем , художник , фотограф. На сайті студії AQUAREAL  ви зможете знайти інформацію про мене , про те що я дуже ціную і чим хотів би займатись усе моє життя . Постійно удосконалюю свої навички  та ділюсь секретами з іншими . Дуже важливо , щоб клієнти відчували позитивну енергію в наших роботах адже це найвища оцінка нашої творчості . Дякую за візит на наш сайт! "

Народився в місті Івано-Франківськ 1981 році.
Закінчив Івано-Франківський Державний Медичний Університет та Івано-Франківську Художню школу №1 
Багаторазовий переможець  конкурсів акваріумного дизайну світового рівня . Суддя міжнародних конкурсів . Автор багатьох майстер-класів по акваріумному дизайну . Активно приймає участь в розвитку акваріумного дизайну в Україні та поза її межами .- " Мене звати Микола Поліщук . Мій досвід з акваріумами  розпочинається з того моменту як подарував сину перший акваріум в десять років . "

Родом з Волинської області . Народився в 1949 році . 
Закінчив Рівненський Державний Технічний Університет . 
Його аналітичний  склад розуму та ретельний підхід до справи є необхідною складовою у вирішенні багатьох технічних питань в  роботі студії AQUAREAL .

Для отримання інформації про вартість послуг  AQUAREAL   перегляньте  розділ вартість послуг   чи  зв'яжіться з нами .